Echipa din spatele Austria Bio Garantie

Günter Ebner

Comisia de Imparțialitate
die.ebners@me.com

Günter Ebner
Manfred Fürst

Comisia de Imparțialitate
manfred.fuerst@gmail.com

Manfred Fürst
Peter Jossi

Comisia de Imparțialitate
peter@jossi.bio

Peter Jossi
Sabine Katzenmeier

Comisia de Imparțialitate
s.katzenmeier@bluewin.ch

Sabine Katzenmeier
Birou Administrativ
Gabriela Dirdeci

Șef Birou Administrativ
+40 (0)730602719
g.dirdeci@abg.at

Gabriela Dirdeci
Membru al personalului
Eveline Gebaila

Secretariat / Marketing
+40 (0)730602717
e.gebaila@abg.at

Eveline Gebaila
Diana Andreea Gheghi
Șef de departament
George Raducan

Responsabil Departament Tehnic / Inspector / Certificator / Managementul Calitătii
+40 (0)725521235
g.raducan@abg.at

George Raducan
Membru al personalului
Costinel Dumitrescu
Ana Maria Petrica

Inspector / Certificator
+40 (0)730602718
a.petrica@abg.at

Ana Maria Petrica
Șef de departament
George Raducan

Responsabil Departament Tehnic / Inspector / Certificator / Managementul Calitătii
+40 (0)725521235
g.raducan@abg.at

George Raducan
Membru al personalului
Ana Badescu

Inspector / Certificator
+40 (0)749066900
a.badescu@abg.at

Ana Badescu
Teodor-Laurentiu Busuioc

Inspector / Certificator
+40 (0) 730602716
l.busuioc@abg.at

Teodor-Laurentiu Busuioc
Șef de departament
George Raducan

Responsabil Departament Tehnic / Inspector / Certificator / Managementul Calitătii
+40 (0)725521235
g.raducan@abg.at

George Raducan
Membru al personalului
Eveline Gebaila

Secretariat / Marketing
+40 (0)730602717
e.gebaila@abg.at

Eveline Gebaila